Domki ogrodowe to obecnie jedne z najpopularniejszych zabawek outdoor. Powoli wypierają klasyczne huśtawki, zjeżdżalnie i piaskownice. Dlaczego? Domek to swego rodzaju własny kąt dla malucha. Czuje się tam bezpiecznie i właśnie tam jest najlepsza zabawa.

Najlepsze domki ogrodowe dla dzieci – nasz wybór

Domek dla dzieci – Smoby domek na palach

domek na palach, domek dla dzieci, domek ze zjeżdżalnią, domek smoby, brykacze.pl

Domek na palach to wyjątkowy domek ogrodowy, który posiada fantastyczną zjeżdżalnię. Dodatkowo, domek jest prześliczny, oraz znajduje się na podwyższeniu. Dzięki temu jest to idealna alternatywa dla ukochanych domków na drzewie.

Domek dla dzieci Feber House

domek dla dzieci, domek feber, feber house, brykacze.pl, domek ogrodowy

Świetny domek ogrodowy, który oprócz tego, że jest duży, kolorowy i piękny, to posiada otwierane okiennice, oraz drzwi z kluczem. Chroniony jest powłoką Anti-UV, dzięki czemu nie wyblaknie nawet od silnego słońca.

Drewniany domek dla dzieci KidKraft Seaside Cottage

domek dla dzieci, drewniany domek, domek ogrodowy, brykacze.pl, kidkraft

Świetny drewniany domek amerykańskiej firmy KidKraft. Domek jest bardzo obszerny, posiada mnóstwo miejsca do zabawy, a co go wyróżnia, to okienko typu bistro, oraz ławeczka. Jest również prześliczny, dzięki amerykańskiemu designowi typu nadmorskiej chatki.

Pałac księżniczki firmy Feber

pałac księżniczki, domek dla dzieci, domek ogrodowy, feber, brykacze.pl

Domek ogrodowy imitujący przepiękny pałac najprawdziwszej księżniczki, jaką jest Twoja córeczka! Głównym atutem tego domku jest oczywiście jego wygląd, który charakteryzuje różowa imitacja cegły, strzeliste wieże, prawdziwe zamkowe okienka, oraz drzwi z kołatką.

Zamek ze zjeżdżalnią Little Tikes

domek dla dzieci, domek ogrodowy, zamek, zjeżdżalnia, domek ze zjeżdżalnią, little tikes, brykacze.pl

Domek ogrodowy w formie prawdziwej fortecy! Dodatkowo, nikt się nie spodziewa w zamku zjeżdżalni – a tutaj ona jest. Zamek posiada dwie baszty, wiele okienek, oraz jest świetnym miejscem do zabawy.

Domek ogrodowy Smoby Friends

domek ogrodowy smoby, domek dla dzieci, domek do ogrodu, plastikowy domek, brykacze.pl

Domek Smoby Friends to bardzo duży domek dla dzieci, który posiada również przesympatyczne dodatki. Jeśli sam domek to niewystarczająco fajna zabawka, warto spróbować również ogrodowej kuchni, oraz stolika piknikowego z ławeczkami.