Cieszy nas niezmiernie, że mamy w Polsce już kilka oficjalnych sklepów najlepszych marek zabawek. Jednym z nich jest sklep e-Smoby.pl. Jest to importer i oficjalny dystrybutor marki Smoby.

Smoby to francuski producent znany z wielu zabawek różnych kategorii. Mają świetne zjeżdżalnie, oraz inne zabawki ogrodowe, ale także najlepsze kuchnie dla dzieci, zabawki dla niemowląt i kąpielowe.

Zjeżdżalnie ogrodowe Smoby

Zjeżdżalnie to najbardziej klasyczne zabawki, jakie można sobie wyobrazić. Niemniej, są one świetne i zawsze dają dużo frajdy.

Zjeżdżalnia do ogrodu Smoby XS Świnka Peppa

mała zjeżdżalnia, zjeżdżalnia Smoby, brykacze.pl zjeżdżalnia ogrodowa

Zjeżdżalnie Smoby XS to małe zjeżdżalnie dla dzieci, które idealnie sprawdzą się zarówno do domu, jak i do ogrodu. Zjeżdżalnia z serii Świnka Peppa będzie świetna zwłaszcza dla dziewczynek, gdyż jest różowa.

Zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci Smoby Funny 200 cm

zjeżdżalnia dla dzieci, smoby, zjeżdżalnia ogrodowa, brykacze.pl

Zjeżdżalnia ogrodowa Smoby Funny posiada długość ślizgu 200 cm, a dodatkowo po podłączeniu węża ogrodowego, zyskuje wodny ślizg. Poza tym jest falowana, dzięki czemu zabawa jest jeszcze lepsza.

Modułowa zjeżdżalnia ogrodowa Smoby Megagliss 2 w 1

zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia ogrodowa, brykacze.pl, smoby

Modułowa zjeżdżalnia to tak naprawdę dwie zjeżdżalnie w jednej! Megagliss posiada 2 rozłączne moduły. Dzięki temu może to być mała zjeżdżalnia, podobna do Smoby XS, lub ogromna zjeżdżalnia o długości 375 cm.

Domki ogrodowe dla dzieci

Domek dla dziecka jest jego własnym kątem do zabawy. Każde dziecko lubi mieć swoją oazę, dlatego domki cieszą się taką popularnością.

Plastikowy domek dla dzieci Smoby Nature Floralie

domek dla dzieci, domek ogrodowy, smoby, floralie, nature, brykacze.pl

Domek dla dzieci Floralie Nature firmy Smoby jest świetnym pomysłem na prezent, jeśli masz dwójkę brzdąców. Jest duży, a dodatkowo posiada dobudowaną kuchnię, w której można przyrządzić ulubione potrawy.

Domek na palach ze zjeżdżalnią Smoby

domek dla dzieci, domek na palach, brykacze.pl

Domek na palach to uroczy domek dla dzieci na podwyższeniu. Wchodzi się na nie drabinką, a następnie możne zjechać ze zjeżdżalni. Domek jest wytrzymały i odporny na promienie UV, dzięki czemu dłużej wytrzyma w ogrodzie.

Domek ogrodowy Smoby z Huśtawką i zjeżdżalnią

domek dla dzieci, brykacze.pl domek ogrodowy, plac zabaw, smoby

Jest to świetne rozwiązanie dla dzieci, które lubią różne atrakcje. Ten domek ogrodowy posiada zjeżdżalnię o małym ślizgu, oraz huśtawkę wraz z zabezpieczeniem dla maluchów, które można zdjąć.