Trampoliny ogrodowe to temat rzeka. Stały się na przestrzeni ostatnich lat bardzo popularne, w efekcie czego powstało wiele parków trampolin. Wiemy jednak doskonale, że skakanie w wielkiej hali to nie to samo, co sport na świeżym powietrzu.

Trampoliny z supermarketów kuszą ceną, ale niestety są często powodem nieprzyjemnego zaskoczenia. Okazuje się, że w niczym nie przypominają profesjonalnych trampolin i są to zwykłe zabawki, w dodatku kiepskie.

Jeśli jesteś wymagającym klientem i oczekujesz jakości, to proponujemy holenderskiego producenta Berg. Trampoliny ogrodowe dla dzieci i dorosłych marki Berg to świetne produkty w przystępnych cenach. Oczywiście najbardziej zaawansowane modele kosztują trochę więcej, ale mają gwarancję nawet do kilkunastu lat, więc to świetna inwestycja.

Mała trampolina ogrodowa dla najmłodszych

Trampolina Berg Talent Inground

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina berg, brykacze.pl

Świetny model dla najmłodszych dzieci, oraz dla tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z trampolinami. Dzięki konstrukcji InGround, wejście jest nisko i nie wymaga drabinki, co jest wygodniejsze dla maluchów.

Trampolina do ogrodu dla dzieci

Trampolina Berg Favorit Comfort

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina do ogrodu, trampolina berg, brykacze.pl

Trampoliny z serii Berg Favorit są idealne dla dzieci od 3 lat, a także dla nieco starszych, oraz bardziej doświadczonych podopiecznych. Są dostępne w większych rozmiarach niż Berg Talent, więc może się na nich bawić nawet kilkoro brzdąców.

Trampolina ogrodowa dla dorosłych i dzieci

Trampolina Berg Champion Comfort Twinspring Gold

trampolina dla dzieci, trampolina do ogrodu, trampolina ogrodowa, trampolina berg, brykacze.pl

Seria Champion to trampoliny przeznaczone nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych użytkowników. Wyposażone są w najmocniejsze, elastyczne sprężyny Twinspring Gold, które zwiększają pole idealnego wybicia, czyniąc zabawę łatwiejszą.

Profesjonalna trampolina ogrodowa dla dzieci i dorosłych

Trampolina Berg Elite+ Twinspring Gold

profesjonalna trampolina ogrodowa, trampolina dla dorosłych, trampolina sportowa, trampolina berg, brykacze.pl

Berg Elite+ to elitarne trampoliny, które trudno nazwać zabawkami. Są to w pełni profesjonalne, sportowe trampoliny, które są tak niezawodne, że producent zapewnia kilkunastoletnią gwarancję. Posiadają sprężyny Twinspring Gold, oraz matę z zastosowaniem technologii AirFlow, która zwiększa siłę wybicia.