Berg to pochodzący z Holandii producent zabawek, który zasłynął ze swoich świetnych zabawek outdoor. Zabawki tego producenta to genialne trampoliny ogrodowe dla dzieci i dorosłych, oraz gokarty na pedały.

Trampoliny ogrodowe Berg charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, oraz dbałością o szczegóły. Są 4 modele trampolin tego producenta – każdą z nich cechuje inne przeznaczenie, oraz adekwatna do niego cena.

Trampolina dla dzieci Berg Talent Inground

trampolina ogrodowa, trampoliny dla dzieci, trampoliny do ogrodu, trampoliny berg, berg talent, brykacze.pl

Podstawowy model trampoliny Berg, w wersji do montażu w ziemi. Trampoliny Berg z serii Talent są najmniejsze z oferowanych przez tego producenta, posiadają podstawowy osprzęt, oraz polecane są dla dzieci, które dopiero uczą się skakać na trampolinie.

Trampolina dziecięca Berg Favorit

trampolina berg, trampoliny ogrodowe, trampoliny dla dzieci, brykacze.pl

Seria Berg Favorit to trampoliny, które będą idealne zarówno dla dzieci, które dopiero zaczynają przygodę ze skakaniem, jak i dla tych, które już mają doświadczenie.

Trampolina dla dzieci i dorosłych Berg Champion

trampolina ogrodowa, trampoliny berg, trampoliny dla dzieci, brykacze.pl

Trampoliny ogrodowe Berg Champion są idealne dla dzieci, oraz dla dorosłych. Posiadają świetne elastyczne sprężyny Twinspring Gold, które powodują, że idealny obszar wybicia jest dużo większy, niż w przypadku zwykłych sprężyn.

Profesjonalna trampolina sportowa Berg Elite+

trampolina berg, trampoliny dla dzieci, trampoliny do ogrodu, trampoliny ogrodowe, trampoliny dla dorosłych, brykacze.pl

Trampoliny ogrodowe z serii Elite+ to najwyższa jakość. Są idealne dla profesjonalistów, sportowców, osób dorosłych, oraz doświadczonych dzieci. Dzięki zastosowanym technologiom takim jak sprężyny Twinspring Gold, oraz AirFlow, skoki są wzmocnione, a zabawa jeszcze lepsza.